Vema Grup (گروه وما)

این شرکت که در سال 1992 تاسیس شده با توسعه در زمینه ساخت و ساز و کشاورزی ، در هر سرمایه گذاری که بعهده گرفته، پروژه های ارزش آفرین برای کشور ایجاد کرده است.

رئیس هیات مدیره Vema grup (گروه وما)، مسلم یانماز، بطور همزمان رییس هیات مدیره گروه شرکت های VEMA که در زمینه سرمایه گذاریهای ساختمانی و گلخانه ای در سطح بین المللی فعالیت دارد نیز میباشد، وی همچنین در جایگاه مدیرکل انجمن سرمایه گذاران و تولیدکنندگان گلخانه ای ترکیه نیز انجام وظیفه میکند.

ما بهمراه مسلم یانماز موسس شرکت و شرکای بین المللی خود، اندوخته ها و تجربیات خود در بخش ساخت و ساز، کشاورزی و تجارت خارجی را با سرمایه گذاران درمیان میگذاریم.

www.vemagrup.com

شرکت ساخت و ساز وما

در بخش ساخت پروژه های بسیار مهمی را به اجرا درآورده، با ارائه کمک های قابل توجه به ساختار اجتماعی-اقتصادی درحال توسعه ترکیه در میان نام های پیشرو در این صنعت قرارگرفته است، مجتمع های مسکونی هوشمند از جمله VEMA GREENPARK (وما گرین پارک)، VEMA SEYİRTEPE (وما سییر تپه) و VEMA LOFT (وما لفت) را با موفقیت اجرا کرده و بهره برداری رسانده است.

VEMA İNŞAAT که در سالهای اخیر بیشتر بر روی پروژه های تحول شهری تمرکز دارد، با همکاری شهرداری توزلا جمهوری ترکیه پروژه VEMA TUZLA (وما توزلا) را آغاز کرده است.پروژه VEMA TUZLA (وما توزلا) که با این مشارکت به اجرا درآمده، در فاصله 12 دقیقه ای با فرودگاه بین المللی سبیها گوکچن، و 10 دقیقه تا بزرگترین مراکز خرید Outlet در استانبول VİAPORT و VİAMARİN ، 10 دقیقه فاصله دارد.

درست در کنار مارینا (تفرجگاه ساحلی) ، 6 پردیس دانشگاهی بزرگ و هتل های اطراف و بیمارستانها...

فرصت سرمایه گذاری در پروژه ای بی همتا که از 474 واحد مسکونی، 160 واحد Home Office و 126 مغازه با چشم انداز بی نظیر دریا و جزیره ها تشکیل شده را برای شما فراهم میکنیم. VEMA İNŞAAT که در سال 2019 پروژه خانه های ویلایی بدروم (yılında Bodrum Villa Evler) را آغاز خواهدکرد، با تیم فنی متخصص خود همچنان به ارائه روش های کمال گرایانه ادامه می دهد.

www.vemainsaat.com

گلخانه Vema (وما)

شرکت سهامی خاص خدمات گلخانه ای نرگس با مسئولیت محدود در زیر مجموعه گروه شرکت های Vema درحال فعالیت است، دارای 118000 مترمربع فضای تولید گلخانه ای هیدروپونیک است.

به کشورهای زیادی در دنیا صادرات انجام میدهد. اولین شرکنی است که خدمات گلخانه ای را در ترکیه اجرا کرده است.

www.vemasera.com

MYPLUS INVESTMENT (مای پلاس اینوستمنت)

MyPlus (مای پلاس) با اکیپ متخصص و کادر مدیریتی خود در کل ترکیه از جمله استانبول خدمات مشاوره سرمایه گذاری املاک و دریافت شهروندی ترکیه را با موفقیت ارائه میدهد.

MyPlus برای کسانیکه قصد سرمایه گذاری و خرید املاک و مستغلات در ترکیه دارند با پروژه های موجود در گروه و افزودن پروژه های دیگر شرکای تجاریش به نمونه کارهای خود، گزینه های سودآور به سرمایه گذاران ارائه میدهد.

در ارائه خدمات دریافت شهروندی جمهوری ترکیه، کلیه روند بوروکراتیک (اداری) را با تیم متخصص خود دنبال میکنیم.

www.myplusinvestment.com

Copyright © Vema Tuzla . All rights reserved.

مطابق با قوانین زلزله 2019

Web Solution & Technology: Simurgsoft